ЗАМОВИТИ ПРІЗВИЩЕ НА ВІЙСЬКОВУ ФОРМУ

Отримати консультацію та замовити табличку з прізвищем на форму

можна на сайті або через Вайбер або Вотсап за номером 0671554747

Іменна табличка з прізвищем на форму передбачена для носіння Відомчими наказами МОУ, МВС, СБУ та іншими силовими відомствами. Як правило така табличка з прізвищем військовослужбовця носиться на правій стороні грудей на клапані кишені або над ним.

Різні технології (хімічне травлення, позолота, покриття нікелем, ювелірні емалі, сублімація та гравіювання) дозволяють виготовити табличку з прізвищем на форму протягом 1 години (від 1 шт), інші варіанти більш складні і їх виготовлення займає до 1 місяця.
В залежності від виду таблички та технології виробництва, термін виготовлення складає від 1 до 20 днів,  а кількість мінімального замовлення різниться від 1 до 10 шт.

 

Табличка з прізвіщем військовослужбовця Збройних Сил України (технічний опис) введено в дію 26.06.2017 р.

Іменний жетон або Іменна прямокутна табличка з прізвіщем військовослужбовця ДПСУ - (технічний опис) введено в дію 02.10.2017 р. згідно Наказу МВС України

табличка з прізвищем військовослужбовця, фамилия на форму зсу, табличка с фамилией на форму, именные таблички, замовити прізвище на форму, именная табличка, табличка с фамилией, фамилия на форму, табличка с именем, именная табличка на китель, где можно заказать табличку, табличка на парадную, заказать именную табличку, табличка

ТАБЛИЧКА З ПРІЗВИЩЕМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ

ЗСУ, СБУ, НГУ, МВС, НПУ, ДПСУ, МНС